Gökdelen Ortak Alan İç Mimarlık

Gökdelen Ortak Alan İç Mimarlık

Gökdelen Ortak Alan İç Mimarlık

Ankara move iç mimarlık büroları arasında gökdelen konusunda tecrübeye sahip olan en büyük firmalardan biri Move Mimarlık Bürosudur. Gökdelen ortak alan dekorasyonları yapmak her ne kadar kolay gibi görünse de oldukça zor ve detaylıdır. Çünkü gökdelenlerin kalitesine yakışır bir tasarım yapılması gerekir. Aynı zamanda gökdelende kalan ya da oraya erişim sağlayan kişilerin de tarzını yansıtmalıdır. Kiminin modern kiminin vintage gibi farklı tarzları beğendiği günümüzde ortak bir tasarım yapmak ve herkesin beğenisine sunmak kolay bir şey değildir.

Gökdelen Ortak Alan İç Mimarlık
Gökdelen Ortak Alan İç Mimarlık

Gökdelen Ortak Alan Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Ankara Move İç Mimarlık Ofisleri genel olarak gökdelen ortak alan tasarımları konusunda problem yaşıyor. Hem çok büyük alan olması hem de tarzların birbirine uymaması nedeni ile mimarlık ofisleri gökdelen tasarımlarından uzak durmak istiyor. Bir gökdelen ortak alanı tasarlarken aşağıdaki unsurlara dikkat etmek gerekiyor:

  • Ortak alanın ne için kullanılacağı önceden belirlenmelidir. Yani burası bir loca olabilir, restoran ya da bar olarak kullanılabilir, bekleme salonu ya da oyun alanı olabilir.
  • Hangi alana göre tasarım yapılacağı kesinleştiğinde daha çok sade tasarımlar tercih edilmelidir. Bu sayede herkese uygun bir tasarım yapılabilir.
  • Açık renk duvar kağıtları, açık renk parkeler ya da taşlar kullanılmalıdır.
  • Alan yeşillendirilmeli, aksesuar kullanımı minimumda tutulmalıdır.
  • Asla perde kullanılmamalı, camdan giren güneş engellenmemelidir.
  • Işıklandırma en iyi şekilde planlanmalı, gölge oluşumunun önüne geçilmelidir.

Move Mimarlık ve Gökdelen Ortak Alan Tasarımı

Ankara Move İç Mimarlık ofisleri sayısı çok olsa da gökdelen konusunda tecrübeli olanı bulmak kolay değildir. Move Mimarlık bu konuda tecrübe sahibi olan, elinde portföy bulunduran bir firmadır. Dolayısıyla yapılan işlerden fikir almak, kendi fikirlerinizi açık yüreklilikle dile getirmek çok daha kolay olacaktır. Uzun yıllar hizmet vermiş olan firma uygun fiyat seçenekleri ve kendine özgü tasarımları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sadece gökdelen ortak alan tasarımında değil, ev, otel ve alışveriş merkezi tasarımlarında da kimsede olmayan tasarımlara ulaşabilmek adına Move Mimarlık tercih edilmelidir. Kendinizi farklı hissedebileceğiniz adres seçenekleri arasında move mimarlık en iyi alternatiflerden birisidir.

error: Content is protected !!